Zahájení kurzu

Dne 20. 5. 2014 jsme zahájili kurz "Trenování kognitivních schopností v autoškolách". Kurz byl zahájen za účasti 20 přihlášených instruktorů a majitelů autoškol ze Středočeského kraje a členů realizačního týmu. Organizaci zajistila manažerka projektu, vědeckou a odbornou činnosti zaštítila lektorka a psycholožka. Osobně přijet navšítvit a přivítat nové účastníky i ředitel partnerské organizace ALPELEPHANT, díky které mají účastníci v kurzu online tréninkový software po dobu projektu zcela zdarma.

 

Celý den se nesl v duchu představování a poznávání, očekávání jednotlivých účastníků, základních teoretických poznatků a organizačních záležitostí. Po příjemném obědě byl představen přítomným tréninkový software HappyNeuron Brain Jogging.

 

V průběhu celého dne byly zajištěny prostory a občerstvení personálem Středočeského vzdělávácího institutu Akademi J. A. Komenského.

 

Děkujeme za Vaši účast a budeme se na Vás těšit opět příště!

Aktuality

 • Zahájení realizace projektu

  Ve Středočeském kraji byl od 1. 1. 2014 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost zahájen projekt "Bezpečné řízení vozidel posílením kognitivních funkcí" s reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0009.

  Napsáno úterý, 28 leden 2014 12:55 Číst dál...
 • Termíny kurzů

  Byly stanoveny termíny kurzu.

  Napsáno středa, 12 únor 2014 10:18 Číst dál...
 • Leták
  Leták

  Podívejte se a stáhněte si leták ke kurzu Bezpečné řízení vozidel posílením kognitivních funkcí.

  Napsáno úterý, 18 únor 2014 13:43