Prázdninový trénink

V průběhu prázdninové pauzy, která se uskutečnila v měsících červenec-srpen, byl pro účastníky kurzu naplánován individuální kognitivní trénink. 

Po prvních třech setkání se účastníci kurzu seznámili s používáním softwaru HappyNeuron BrainJogging, který byl bezplatně poskytnut partnerem projektu. Jeho vlastnosti a funkčnost byly představeny na společném setkání a jeho vliv resp. efekt trénování kognitivních funkcí pomocí tohoto softwaru následně účastníci vyzkoušeli v průběhu prázdnin.

Za "domácí úkol" dostali účastníci odtrénovat celkem 180 různých cvičení dle vlastní úrovně kognitivních funkcí a zjistit tak působení tréninku na sebe sama. Jednou z podstaty tréninku bylo detailní seznámení se všemi záludnostmi a specifiky softwaru. Výsledný efekt v posílení kognitivních funkcí je pro trénující pozitivní plus navíc. Díky vlastní zkušenosti mohou posléze předávat informace a nabyté zkušenosti svým žákům v autoškole.

 

Po delší pauze se opět setkáme s účastníky kurzu v září a jedním z témat bude i zpětná vazba a vliv tréninku na vlastní kognitivní funkce. Těšíme se!

Aktuality

 • Zahájení realizace projektu

  Ve Středočeském kraji byl od 1. 1. 2014 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost zahájen projekt "Bezpečné řízení vozidel posílením kognitivních funkcí" s reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0009.

  Napsáno úterý, 28 leden 2014 12:55 Číst dál...
 • Termíny kurzů

  Byly stanoveny termíny kurzu.

  Napsáno středa, 12 únor 2014 10:18 Číst dál...
 • Leták
  Leták

  Podívejte se a stáhněte si leták ke kurzu Bezpečné řízení vozidel posílením kognitivních funkcí.

  Napsáno úterý, 18 únor 2014 13:43